Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie A 4

Număr anunț
DA29039618
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala dr. Boga Alajos (CUI 14647830)
Cod CPV
30197644-2 · Hartie xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.913.668 RON
Data publicării
18.10.2021 00:00
Data finalizării
19.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.913.668 RON