Ofertă acceptată Cumpărare directă

UPS 3100VA 1800W - 3 bucati

Număr anunț
DA29040845
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN VASLUI (CUI 13602245)
Cod CPV
31682530-4 · Surse de alimentare electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.854.554 RON
Data publicării
18.10.2021 00:00
Data finalizării
19.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.854.554 RON