Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de curate cosuri de fum si sobe cf Anunt ADV 1236124/01.09.2021
- Număr anunț
- DA29042420
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01158 (CUI 14740360)
- Cod CPV
- 90915000-4 · Servicii de curatare a cuptoarelor si a semineelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 96 RON
- Valoare atribuită
- 8.647.763 RON
- Data publicării
- 19.10.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.10.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.