Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipamente locuri de joaca

Număr anunț
DA29036390
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Scortaru Nou (CUI 17404275)
Cod CPV
37535000-7 · Calusei, leagane, standuri de tir si alte atractii de balci (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.514.663 RON
Data publicării
18.10.2021 00:00
Data finalizării
19.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.514.663 RON