Atribuită
Anunț de participare
Contract de furnizare vaccin antirabic
- Număr anunț
- SCN1004949
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Botosani (CUI 3860328)
- Furnizor / câștigător
- FARMAVET SA (CUI 256)
- Cod CPV
- 33651690-1 · Vaccinuri pentru uz veterinar (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 76.500 RON
- Valoare atribuită
- 85.000 RON
- Data publicării
- 19.06.2018 14:18
- Anunț de atribuire
- SCNA1002921
- Termen limită
- 18.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1010919
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - vaccin antirabic-semnat.pdf
- FisaDate_DF1010919.pdf
- Formulare-semnat.docx.p7s
- Formular oferta financiara vaccin antirabic-semnat.doc.p7s
- Model contract antirabic-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
FARMAVET SA CUI RO 256
Valoare atribuită
85.000 RON
din 76.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro