Atribuită Cumpărare directă

Set individual Aldo reglabil - G

Număr anunț
DA35744738
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "AVRAM IANCU" BAIA MARE (CUI 26691163)
Furnizor / câștigător
ALFA VEGA SRL (CUI 2386812)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.815,25 RON
Data publicării
20.05.2024 13:51
Data finalizării
22.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.815,25 RON