Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tub lampa ultraviolete, Philips 55 W (89,5 cm)

Număr anunț
DA29018210
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.377.050 RON
Data publicării
14.10.2021 00:00
Data finalizării
19.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.377.050 RON