Atribuită Cumpărare directă

PRODUSE DE PEPINIERA

Număr anunț
DA35749056
Autoritate contractantă
COMUNA IANA (CUI 3394325)
Furnizor / câștigător
TRANDAFIRUL SRL (CUI 832340)
Cod CPV
03450000-9 · Produse de pepiniera (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.664,12 RON
Data publicării
20.05.2024 13:51
Data finalizării
22.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.664,12 RON