Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de expertiza tehnica pentru 3 cladiri din comuna Mihai Kogalniceanu

Număr anunț
DA29020238
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAIL KOGALNICEANU (CUI 4515328)
Cod CPV
71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
39.249.334 RON
Data publicării
15.10.2021 00:00
Data finalizării
19.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.249.334 RON