Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,3% sub estimat
Extindere reţea de distribuţie apă potabilă în satul Luminile, comuna Morăreşti, judeţul Argeș: Servicii de proiectare fazele Proiect Tehnic, Detalii de Execuție (PT+DE), Asistență Tehnică din partea proiectantului și Execuție lucrări
- Număr anunț
- SCN1004911
- Autoritate contractantă
- COMUNA MORARESTI (PRIMARIA MORARESTI) (CUI 4122116)
- Furnizor / câștigător
- ROLOPLAST TEHNOCONSTRUCT SRL (CUI 16360170)
- Cod CPV
- 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.029.652 RON
- Valoare atribuită
- 995.829,52 RON 3,3% sub estimat
- Data publicării
- 19.06.2018 11:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1005179
- Termen limită
- 05.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1011417
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ROLOPLAST TEHNOCONSTRUCT SRL CUI RO 16360170
Asociați 1
PROIECT INFRA 2005 SRL CUI RO 4462428
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
MELENTARII SRL CUI RO 16208742
Asociați 1
PROPRAMM SRL CUI RO20668587
Valoare atribuită
995.829,52 RON
din 1.029.652 RON estimat
3,3%
Adjudecat la 96,7% din estimat · economie 33.822,48 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.