Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fiset fisete dulap metalic cu 2 usi glisante culisante 4 polite 1200x450x1900 CU MONTAJ ASAMBLAT B4U

Număr anunț
DA29039787
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL PRAHOVA (CUI 2844251)
Cod CPV
39132100-7 · Dulapuri de arhivare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
18.10.2021 00:00
Data finalizării
19.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON