Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Modernizarea serviciului pentru servicii de urgență prin dotarea cu un tractor cu lama pentru deszăpezire în comuna Voila
- Număr anunț
- SCN1004787
- Autoritate contractantă
- COMUNA VOILA (PRIMARIA COMUNEI VOILA) (CUI 4443450)
- Furnizor / câștigător
- UTILBEN SRL (CUI 18643343)
- Cod CPV
- 16700000-2 · Tractoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 182.846,11 RON
- Valoare atribuită
- 182.454 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 19.06.2018 10:59
- Anunț de atribuire
- SCNA1002228
- Termen limită
- 06.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1009971
Documente
Documentația de atribuire
- 5 Caiet de sarcini.pdf
- 6.1 Formulare Voila 08.06.doc.p7s
- 6.1. model contract tractor.doc.p7s
- FisaDate_DF1009971.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
UTILBEN SRL CUI 18643343
Valoare atribuită
182.454 RON
din 182.846,11 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 392,11 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.