Atribuită Cumpărare directă

Studiu topografic pentru imobil 59096– parcela pașune, cu o suprafață de 9255 mp

Număr anunț
DA35763222
Autoritate contractantă
Municipiul Radauti (CUI 4244148)
Furnizor / câștigător
NORDCAD EXPERT SRL (CUI 26845084)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
21.05.2024 13:51
Data finalizării
22.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON