Ofertă acceptată Cumpărare directă

Switch TP-Link TL-SG1048, 48 porturi Gigabit, 96Gbps Capacity, 1U 19" Rackmount

Număr anunț
DA29033282
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA DUMBRAVITA (CUI 29128270)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.767.707 RON
Data publicării
18.10.2021 00:00
Data finalizării
19.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.767.707 RON