Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,1% sub estimat
furnizare produse din carne
- Număr anunț
- SCN1004751
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
- Furnizor / câștigător
- DOIMAN COM SRL (CUI 6488610)
- Cod CPV
- 15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 195.151 RON
- Valoare atribuită
- 152.037,05 RON 22,1% sub estimat
- Data publicării
- 19.06.2018 10:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1002493
- Termen limită
- 09.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1011159
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini produse din carne 2018.doc.p7s
- FisaDate_DF1011159.pdf
- formulare.doc.p7s
- model contract.doc.p7s
DUAE
Loturi (5)
Adjudecat: 152.037,05 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | costita de porc afumata | — | — | |
| 2 | ciolan afumat de porc | — | — | |
| 3 | crenwursti de porc | — | GEOCOR TRADE IMP-EXP S.R.L. | 33.837,54 RON |
| 4 | salam uscat de porc | — | DOIMAN COM S.R.L. | 118.199,51 RON |
| 5 | salam de pui | — | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
GEOCOR TRADE IMP-EXP SRL CUI 14255365
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
DOIMAN COM SRL CUI RO 6488610
Valoare atribuită
152.037,05 RON
din 195.151 RON estimat
22,1%
Adjudecat la 77,9% din estimat · economie 43.113,95 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.