Ofertă acceptată Cumpărare directă

întocmire PUZ realizare pasaj rutier zonă A2 și centură ocolitoare- sat Vadul Anei

Număr anunț
DA29040340
Autoritate contractantă
COMUNA BRANESTI (CUI 4420724)
Cod CPV
71410000-5 · Servicii de urbanism (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.080.493 RON
Data publicării
18.10.2021 00:00
Data finalizării
19.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.080.493 RON