Ofertă acceptată Cumpărare directă

Promotie - Ace seringa 22G (0.70 mm/50mm) Seringa 5ml cu ac 3 componente Certificat CE Promotie - Ac

Număr anunț
DA29051771
Autoritate contractantă
Institutul National de Gerontologie si Geriatrie ANA ASLAN (CUI 4283333)
Cod CPV
33141320-9 · Ace medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.011.857 RON
Data publicării
19.10.2021 00:00
Data finalizării
20.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.011.857 RON