Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem de pontaj pentru Primaria comunei Vicovu de Jos, judetul Suceava

Număr anunț
DA29044888
Autoritate contractantă
COMUNA VICOVU DE JOS (Primaria Comunei Vicovu de Jos) (CUI 4327090)
Cod CPV
31711310-9 · Sistem de pontaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.421.170 RON
Data publicării
19.10.2021 00:00
Data finalizării
20.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.421.170 RON