Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru furnizare alimente diverse
- Număr anunț
- SCN1004719
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
- Furnizor / câștigător
- STEDYAN COM SRL (CUI 15779023)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 267.732 RON
- Data publicării
- 19.06.2018 10:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1001852
- Termen limită
- 03.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1008324
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA CAIET SARCINI - ALIMENTE DIVERSE.docx.p7s
- Caiet sarcini_ alimente diverse.doc.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE ( MODEL AC CTR. SUBSECVENT -alimente diverse ).docx.p7s
- FisaDate_DF1008324.pdf
- FORMULARE _ PROCEDURA SIMPLIFICATA ALIMENTE DIVERSE.docx.p7s
DUAE
Loturi (18)
Estimat: 267.732 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ulei | 43.200 RON | — | |
| 2 | Zahar | 32.400 RON | — | |
| 3 | Fidea cu ou | 18.000 RON | — | |
| 4 | Macaroane cu ou | 48.000 RON | STEDYAN COM S.R.L. | — |
| 5 | Faina de grau | 2.880 RON | — | |
| 6 | Gris de grau | 1.800 RON | — | |
| 7 | Tarate de grau | 480 RON | — | |
| 8 | Biscuiti | 24.000 RON | Velrom | — |
| 9 | Zahar pudra | 360 RON | — | |
| 10 | Sare neiodata | 3.600 RON | — | |
| 11 | Ceai de plante | 12.000 RON | — | |
| 12 | Orez | 36.000 RON | — | |
| 13 | Sare iodata | 720 RON | — | |
| 14 | Malai grisat | 19.200 RON | NED COM | — |
| 15 | Drojdie | 192 RON | — | |
| 16 | Eugenii | 12.000 RON | — | |
| 17 | Napolitane | 12.000 RON | STRUNGARIU & CO RIGAMS LM SNC | — |
| 18 | Otet | 900 RON | — |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
STRUNGARIU & CO RIGAMS LM SNC CUI RO 6856089
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
Velrom CUI RO 23784748
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.