Ofertă acceptată Cumpărare directă

CABLU DATE GEMBIRD, S-ATA 3(T) LA S-ATA 3 (T), metal clips, 30cm, CC-SATAM-DATA-0.3M

Număr anunț
DA29046047
Autoritate contractantă
COMUNA SLATINA (PRIMARIA COMUNEI SLATINA) (CUI 4326841)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
2.693.736 RON
Data publicării
19.10.2021 00:00
Data finalizării
20.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.693.736 RON