Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziționarea a 4 buc. dezinfectant concentrat 5l/ bidon pentru centrele de vaccinare

Număr anunț
DA29053573
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL GIURGIU (CUI 4852455)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
4.057.646 RON
Data publicării
19.10.2021 00:00
Data finalizării
20.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.057.646 RON

din 2.000 RON estimat