Ofertă acceptată Cumpărare directă

TAVA ALVEOLARA 45 CELULE

Număr anunț
DA29050108
Autoritate contractantă
Penitenciarul Bucuresti - Jilava (CUI 4193095)
Cod CPV
19500000-1 · Materiale din cauciuc si din plastic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.810.335 RON
Data publicării
19.10.2021 00:00
Data finalizării
20.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.810.335 RON