Ofertă acceptată Cumpărare directă

Termometru digital non contact/ fara contact, cu infrarosu - LIVRARE IMEDIATA DIN STOC

Număr anunț
DA29039676
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 2981739)
Cod CPV
38412000-6 · Termometre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.690.956 RON
Data publicării
18.10.2021 00:00
Data finalizării
20.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.690.956 RON