Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,5% sub estimat
DULAP PROFESIONAL DE SCULE PENTRU MECANICI AUTO
- Număr anunț
- SCN1004269
- Autoritate contractantă
- Societatea de Transport Bucuresti STB SA. (CUI 1589886)
- Furnizor / câștigător
- UNIOR-TEPID SRL (CUI 13203635)
- Cod CPV
- 44512940-3 · Truse de scule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58.650 RON
- Valoare atribuită
- 43.693,95 RON 25,5% sub estimat
- Data publicării
- 19.06.2018 09:12
- Anunț de atribuire
- SCNA1003132
- Termen limită
- 03.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1009679
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1009679.pdf
- Formulare_Dulap.docx.p7s
- Model Contract_Dulap.docx.p7s
- PPM 17 - DULAP DE SCULE PROFESIONAL PENTRU MACANICI AUTO - 15.02.2018.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
UNIOR-TEPID SRL CUI RO 13203635
Valoare atribuită
43.693,95 RON
din 58.650 RON estimat
25,5%
Adjudecat la 74,5% din estimat · economie 14.956,05 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.