Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acumulatori/ incarcator acumulator/decimator CJI

Număr anunț
DA29033227
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Cod CPV
32350000-1 · Piese pentru echipament audio si video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.301.820 RON
Data publicării
18.10.2021 00:00
Data finalizării
20.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.301.820 RON