Anulată
Anunț de participare
„ EXECUTIE LUCRARI DE CONSTRUCTII SI INSTALATII AFERENTE PROIECTULUI "REABILITARE ȘI MODERNIZARE GRUP SANITAR PUBLIC – PIAȚA SFATULUI BRAȘOV”
- Număr anunț
- SCN1004862
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC ADMINISTRARE PIETE (CUI 14836210)
- Cod CPV
- 45421141-4 · Lucrari de compartimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 246.732,90 RON
- Data publicării
- 19.06.2018 09:01
- Termen limită
- 06.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1010688
Documente
Documentația de atribuire
- 1.CAIET DE SARCINI. wc piata sfatului 2 .docx.p7s
- AC WC PIATA SFATULUI.pdf.p7s
- Arhitectura.pdf.p7s
- CALCUL NECESAR CALDURA.pdf.p7s
- clauze CONTRACT wc Piata Sfatului .docx.p7s
- clauze CONTRACT wc Piata Sfatului ed 2.docx.p7s
- Declaratie privind neincadrarea in prevederile art. 60 .docx.p7s
- Documentatie ECONOMICA.pdf.p7s
- DTAC CADRU 1 SECT A-A-.jpg.p7s
- DTAC CADRU 2 SECT A-A.jpg.p7s
- DTAC CADRU 3 SECT A-A-.jpg.p7s
- DTAC-I. DETALII A-10.jpg.p7s
- DTAC IE 02-1 .jpg.p7s
- DTAC IE 02.jpg.p7s
- DTAC IE- 03.jpg.p7s
- DTAC IE .jpg.p7s
- DTAC- II. FATADE A -09-2 .jpg.p7s
- DTAC- III FATADE A-09.jpg.p7s
- DTAC- IV PLAN DE SITUATIE A-01.jpg.p7s
- DTAC IX. - PLAN SUBSOL A-02.jpg.p7s
- DTAC- PLAN SUBSOL IS-01.jpg.p7s
- DTAC - PLAN SUBSOL IS-02.jpg.p7s
- DTAC PLAN SUBSOL IT-01.jpg.p7s
- DTAC R-01.jpg.p7s
- DTAC - SCHEMA COLOANELOR IS-03.jpg.p7s
- DTAC SCHEMA COLOANELOR IT-03.jpg.p7s
- DTAC - SCHEMA FUNCTIONALA IT-02.jpg.p7s
- DTAC SUBSOL IE .jpg.p7s
- DTAC SUBSOL IS .jpg.p7s
- DTAC SUBSOL IT.jpg.p7s
- DTAC - SUBSOL IV-01.jpg.p7s
- DTAC TEG 1 .jpg.p7s
- DTAC- TEG 2 .jpg.p7s
- DTAC - TEG.jpg.p7s
- DTAC VIII- PLAN RIDICARE TOPO.jpg.p7s
- DTAC VII.-PLAN ORGANIZARE A 0-1 ''.jpg.p7s
- DTAC VI- PLAN INVELITOARE A-06.jpg.p7s
- DTAC- V PLAN INCADRARE IN ZONA AA-0 .jpg.p7s
- DTAC XIII.- SECTIUNE B-B A-04.jpg.p7s
- DTAC XII- SECTIUNE A-A A 07.jpg.p7s
- DTAC XI- SECTIUNE A-A A 03.jpg.p7s
- DTAC XIV.-SECTIUNE B-B A-08.jpg.p7s
- DTAC X.- PLAN SUBSOL A-05.jpg.p7s
- FisaDate_DF1010688.pdf
- FORMULAR 4 SI 5.pdf.p7s
- FORMULAR ACORD DE ASOCIERE.docx.p7s
- formular declaratie CONFIDENTIALITATE PROP TH ECONOMICA.docx.p7s
- formular declaratie SSM.docx.p7s
- FORMULAR F1.pdf.p7s
- FORMULAR F2.pdf.p7s
- FORMULAR IMPUTERNICIRE.docx.p7s
- formular oferta wc piata sfatului ed 2.docx.p7s
- FORMULARUL F3.pdf.p7s
- FORMULARUL F6.docx.p7s
- I. DETALII A 10.jpg.p7s
- III. PLAN DE SITUATIE A 01.jpg.p7s
- II. PLAN DE INCADRARE IN ZONA A 00.jpg.p7s
- INSTALATII ELECTRICE .pdf.p7s
- IV.PLAN INVELITOARE A 06.jpg.p7s
- IX. SECTIUNE B-B A 04.jpg.p7s
- LISTA SUBCONTRACTANTI.docx.p7s
- MEMORIU IS IT IV .pdf.p7s
- MODEL GARANTIE.docx.p7s
- RADIATOARE .pdf.p7s
- REZISTENTA.pdf.p7s
- schema coloanelor IS -03.jpg.p7s
- VIII. SECTIUNE A-A A 07.jpg.p7s
- VII. SECTIUNE A-A A 03.jpg.p7s
- VI. PLAN SUBSOL A 05.jpg.p7s
- V. PLAN SUBSOL A 02.jpg.p7s
- XII. IE 01.jpg.p7s
- XIII. IE 02 SCHEMA TEG 1.jpg.p7s
- XI. USI .jpg.p7s
- XIV. IE 02 SCHEMA TEG 3.jpg.p7s
- XIX. R- 01.jpg.p7s
- X. SECTIUNE B-B A 08.jpg.p7s
- XV. IE 02 SCHEMA TEG 4.jpg.p7s
- XVI. IE 02- SCHEMA TEG2.jpg.p7s
- XVII. IE 02 TEG.jpg.p7s
- XVIII. IE 03.jpg.p7s
- XXIII. IT-02.jpg.p7s
- XXII. R- 04 .jpg.p7s
- XXI. R- 03 .jpg.p7s
- XXIV.IT-03.jpg.p7s
- XXIX.SUBSOL IS-2.jpg.p7s
- XX. R- 02.jpg.p7s
- XXVIII. SUBSOL IS-01.jpg.p7s
- XXVII.SUBSOL IS -01 -1.jpg.p7s
- XXVI. SUBSOL IE-01.jpg.p7s
- XXV. IV-01 .jpg.p7s
- XXXI. SUBSOL IT-01-1.jpg.p7s
- XXX. SUBSOL IT-01.jpg.p7s
DUAE
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.