Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie drapel ticolor, drapel UE, lance lemn pentru drapeluri, suport drapele si stema de perete

Număr anunț
DA29030330
Autoritate contractantă
Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
Cod CPV
35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.271.849 RON
Data publicării
18.10.2021 00:00
Data finalizării
20.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.271.849 RON