Atribuită Cumpărare directă

MATERIALE PT.INTRETINERE SI ORGANIZARE

Număr anunț
DA35762004
Autoritate contractantă
COMUNA OJDULA (CUI 4404508)
Furnizor / câștigător
AUTOMOZAIC SRL (CUI 15509305)
Cod CPV
44810000-1 · Vopsele (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.086,50 RON
Data publicării
21.05.2024 13:51
Data finalizării
22.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.086,50 RON