Ofertă acceptată Cumpărare directă

EVALUARE ANALIZA DE RISC LA SECURITATEA FIZICA

Număr anunț
DA29050986
Autoritate contractantă
Comuna Stanceni (Consiliul local Stanceni) (CUI 4591430)
Cod CPV
90711100-5 · Evaluare a riscurilor sau a pericolelor, alta decat cea pentru constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
39.000.383 RON
Data publicării
19.10.2021 00:00
Data finalizării
20.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.000.383 RON