Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,4% sub estimat

APARATURA MEDICALA - BLOC OPERATOR -UROLOGIE

Număr anunț
CN1003437
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI 22505268)
Cod CPV
33168000-5 · Aparate de endoscopie si de endochirurgie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
433.082 RON
Valoare atribuită
427.000 RON 1,4% sub estimat
Data publicării
21.08.2018 11:20
Anunț de atribuire
CAN1006262
Termen limită
20.09.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1020286

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 433.082 RON Adjudecat: 427.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 SET CISTOSCOP - URETOSCOP PEDIATRIC -1 BUCATA 47.226 RON
2 URETEROSCOP SEMIRIGID -ADULTI -1 BUCATA 36.554 RON KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA 427.000 RON
3 TURN ENDOUROLOGIE JOASA -1 BUCATA 349.302 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

427.000 RON

din 433.082 RON estimat 1,4%

Adjudecat la 98,6% din estimat · economie 6.082 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.