Atribuită
Anunț de participare
Piese de schimb pentru aparate de cale
- Număr anunț
- CN1003424
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- VOESTALPINE RAILWAY SYSTEMS ROMANIA S.A. (CUI 1151753)
- Cod CPV
- 34946100-1 · Material de constructii feroviare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.253.782 RON
- Valoare atribuită
- 3.253.024 RON
- Data publicării
- 01.09.2018 01:40
- Anunț de atribuire
- CAN1007289
- Termen limită
- 28.09.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 168-383400
- Documentație de atribuire
- DF1020116
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini nr. 262.pdf.p7s
- Caiet de sarcini nr. 263.pdf.p7s
- Caiet de sarcini nr. 264.pdf.p7s
- Caiet de sarcini nr. 265.pdf.p7s
- Caiet de sarcini nr. 266.pdf.p7s
- CS bretea 49.pdf.p7s
- CS bretea 60_65.pdf.p7s
- FisaDate_DF1020116.pdf
- Formulare .docx.p7s
- GRAFIC DE LIVRARE.pdf.p7s
- model contract PIESE APARATE DE CALE.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
VAE APCAROM S.A. CUI RO 1151753
Valoare atribuită
3.253.024 RON
din 3.253.782 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro