Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 23,0% sub estimat
SPECTROMETRU XRF
- Număr anunț
- CN1003425
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
- Furnizor / câștigător
- ROMSPECTRA IMPEX S.R.L. (CUI 6645731)
- Cod CPV
- 38433000-9 · Spectrometre (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 285.000 RON
- Valoare atribuită
- 219.500 RON 23,0% sub estimat
- Data publicării
- 21.08.2018 10:14
- Anunț de atribuire
- CAN1008195
- Termen limită
- 24.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1020087
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Contract de furnizare.pdf.p7s
- FisaDate_DF1020087.pdf
- Formulare.pdf.p7s
- Nota de aprobare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMSPECTRA IMPEX S.R.L. CUI RO 6645731
Oferta 2
Individuala
Ofertant
TOTAL SPECTRUM SRL CUI RO 17417704
Valoare atribuită
219.500 RON
din 285.000 RON estimat
23,0%
Adjudecat la 77,0% din estimat · economie 65.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.