Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru de furnizare carburant auto (benzină și motorină) pe bază de carduri pentru parcul auto al Ministerului Justiției;
- Număr anunț
- CN1001258
- Autoritate contractantă
- Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.817.760 RON
- Valoare atribuită
- 2.194.450,76 RON
- Data publicării
- 19.06.2018 01:41
- Anunț de atribuire
- CAN1004491
- Termen limită
- 18.07.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 115-261208
- Documentație de atribuire
- DF1007463
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini carburant.docx.p7s
- Clauze contractuale carburant.docx.p7s
- FisaDate_DF1007463.pdf
- Formulare și modele carburant.docx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 2
Individuala
Ofertant
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Oferta 3
Individuala
Ofertant
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Valoare atribuită
2.194.450,76 RON
din 1.817.760 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro