Ofertă acceptată Cumpărare directă

Realizare trotuare pe str. Avram Iancu Lot 3 Pasarelă Pietonală Com. Unirea, jud. Alba

Număr anunț
DA29052060
Autoritate contractantă
COMUNA UNIREA (CONSILIUL LOCAL UNIREA) (CUI 4562087)
Cod CPV
45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
31.429.798 RON
Data publicării
19.10.2021 00:00
Data finalizării
20.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.429.798 RON