Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dozator săpun lichid 1100ml inox satinat J4110

Număr anunț
DA29049138
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "ELENA VACARESCU (CUI 20745698)
Cod CPV
39831700-3 · Distribuitoare automate de sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.589.880 RON
Data publicării
19.10.2021 00:00
Data finalizării
20.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.589.880 RON