Ofertă acceptată Cumpărare directă

Studiu geotehnic pentru construire centru social in Acas

Număr anunț
DA29047311
Autoritate contractantă
Comuna Acas (CUI 3897386)
Cod CPV
71332000-4 · Servicii de inginerie geotehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
44.498.064 RON
Data publicării
19.10.2021 00:00
Data finalizării
20.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.498.064 RON