Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare S.F. pentru Canalizare ape uzate menajere şi staţie de epurare în loc. Poieni

Număr anunț
DA29040178
Autoritate contractantă
COMUNA PIETROASA (CUI 4483838)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.675.733 RON
Data publicării
18.10.2021 00:00
Data finalizării
20.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.675.733 RON