Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de consultanta POR 2014-2020 Schimbare destinatie din dispensar in centru comunitar integra

Număr anunț
DA29059646
Autoritate contractantă
Comuna Ogra (Primaria Ogra) (CUI 4323489)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.530.663 RON
Data publicării
20.10.2021 00:00
Data finalizării
21.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.530.663 RON