Ofertă acceptată Cumpărare directă

Curățare stații pompare ape uzate

Număr anunț
DA29038105
Autoritate contractantă
ORASUL SALISTE (CUI 4306950)
Cod CPV
50511100-1 · Servicii de reparare si de intretinere a pompelor de lichid (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.170.774 RON
Data publicării
18.10.2021 00:00
Data finalizării
21.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.170.774 RON