Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare - MODERNIZARE TERENURI SPORT SCOALA GIMNAZIALA CALOPAR, COMUNA CALOPAR

Număr anunț
DA29062928
Autoritate contractantă
COMUNA CALOPAR( CONSILIUL LOCAL CALOPAR) (CUI 4554181)
Cod CPV
71000000-8 · Servicii de arhitectura, de constructii, de inginerie si de inspectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
17.643.850 RON
Data publicării
20.10.2021 00:00
Data finalizării
21.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.643.850 RON