Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cuptor de grafit standard & PP-sample vials

Număr anunț
DA29059300
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Electrochimie si Materie Condensata (CUI 9364218)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
11.795.620 RON
Data publicării
20.10.2021 00:00
Data finalizării
21.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.795.620 RON