Ofertă acceptată Cumpărare directă

REFERAT 13561/08.10.2021, PLACUTE,PANOU

Număr anunț
DA29031176
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DIN PITESTI (CUI 4122183)
Cod CPV
30199700-7 · Articole imprimate de papetarie, cu exceptia formularelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.734.114 RON
Data publicării
18.10.2021 00:00
Data finalizării
21.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.734.114 RON