Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scaun ergonomic cu spatar mesh, tetiera, brate, suport lombar, mecanism sincron

Număr anunț
DA29062259
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Galati (CUI 11361990)
Cod CPV
39112000-0 · Scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.998.757 RON
Data publicării
20.10.2021 00:00
Data finalizării
21.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.998.757 RON