Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masca masti chirurgicale medicale TIP II BFE>98 dispozitiv medical standard EN 14683:2019 aviz ANMDM

Număr anunț
DA29065824
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL OLT (CUI 4394943)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.670.360 RON
Data publicării
20.10.2021 00:00
Data finalizării
21.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.670.360 RON