Atribuită Cumpărare directă

Baseus Enjoyment 2in1 USB-C, 33 W, Negru, Accesorii Audio Hi-Fi UGREEN AV190 AUX jack audio extender

Număr anunț
DA35760644
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie Judetean Valcea (CUI 2540732)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
31158000-8 · Incarcatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.014,10 RON
Data publicării
21.05.2024 13:51
Data finalizării
22.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.014,10 RON