Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consumabile destinate echipamentelor de imprimare și copiere din cadrul Centrelor de vaccinare

Număr anunț
DA29066020
Autoritate contractantă
Municipiul Slobozia (CUI 4365352)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.025.380 RON
Data publicării
20.10.2021 00:00
Data finalizării
21.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.025.380 RON