Atribuită Cumpărare directă

Pachet vopsea marcare rutiera alba+ diluant

Număr anunț
DA35767121
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
Furnizor / câștigător
POLICOLOR SA (CUI 326318)
Cod CPV
44811000-8 · Vopsea pentru marcaj rutier (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.616,60 RON
Data publicării
21.05.2024 13:51
Data finalizării
22.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.616,60 RON