Atribuită Cumpărare directă

Servicii organizare concurs pescuit sportiv „Micul Pescar” ziua internationala a copilului-1 iunie

Număr anunț
DA35761719
Autoritate contractantă
ORASUL ROVINARI (CUI 5057520)
Furnizor / câștigător
OSCAR IMPEX SRL (CUI 2166140)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.000 RON
Data publicării
21.05.2024 13:51
Data finalizării
22.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.000 RON