Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intocmire schite - planuri de amplasament NR. CAD 26065

Număr anunț
DA29063951
Autoritate contractantă
Comuna Vadu Pasii (CUI 4385538)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.878.161 RON
Data publicării
20.10.2021 00:00
Data finalizării
21.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.878.161 RON