Atribuită
Anunț de participare
Servicii de dezinsectie si dezinfectie
- Număr anunț
- CN1020343
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
- Furnizor / câștigător
- DES EXPERT SOLUTION SRL (CUI 28337929)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.146.501,12 RON
- Valoare atribuită
- 9.441.682,99 RON
- Data publicării
- 11.04.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1120411
- Termen limită
- 19.05.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 073-174599
- Documentație de atribuire
- DF1081487
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Contracte.pdf.p7s
- FisaDate_DF1081487.pdf
- Formulare.pdf.p7s
- Instructiuni pentru ofertanti.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DES EXPERT SOLUTION SRL CUI RO28337929
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CORAL IMPEX SRL CUI RO 4986244
Valoare atribuită
9.441.682,99 RON
din 7.146.501,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro